Náš tip:

Každý den nové články o zdraví, léčení, záhadách a meditacích najdete na Zahady-Zdravi.cz.

Akční letenky na CESTOweb.cz.. Daně a investice. Nejlepší informace o bydlení a interiéru. Sport a cvičení. Astrologie a horoskopy.

Ezoterické kurzy a věštírna online. Magazín o těhotenství a pro maminky. Návody a rady pro každého. 

Už jste s námi ušetřili 477116
Největší slevy na vše!
Pro odběr novinek zadejte svůj email
DNES
ve
SLEVĚ!
%
Naše cena:
Ušetříte: 0 Kč

Časté otázky

Co je Slevohrom?
Každý den nabízíme bezkonkurenční nabídky na různé nákupy nebo aktivity a služby. Tím, že firmám nabízíme zviditelnění a nové zákazníky, získáme nejlepší slevu a ceny.

Musím zaregistrovat více lidí, abych dostal/a slevu?
Nikoliv. Stačí, když si minimální počet zákazníků koupí akci a sleva je aktivována. Máme dostatečný počet zákazníků.

Chci dnešní nabídku, jak na to?
Klikněte na „KOUPIT“ dříve, než nabídka vyprší. Po zakoupení uhraďte částku platebním převodem co nejdříve. Jakmile obdržíme peníze na účet, pošleme vám na email váš kupón. Pokud nabídka nedosáhne minimálního počtu zájemců, nedostanete výzvu k zaplacení, takže v ten okamžik doporučte slevu co nejvíce lidem, abyste se ujistili, že sleva bude aktivována a nabídku dostanete!

Co se stane, když nabídka nedosáhne požadovaného počtu zájemců?
Když se nepřihlásí dostatečný počet zájemců, nabídka se zruší. Snad budete mít příště víc štěstí! Pokud máte o slevu skutečně vážný zájem, dejte o ní vědět co nejvíce lidem!

Kdy a jak můžu použít svůj kupón?
Každá sleva má svojí dobu pro uplatnění. Sledujte prosím nabídky. Tuto informaci najdete také na svém kupónu. Obvykle je možné kupón uplatnit následující den po skončení akce za předpokladu, že nám již přišly peníze na účet a vy máte svůj kupón. Kupón obsahuje všechny potřebné kontakty a instrukce k jeho uplatnění.

V případě, že nevyužiji plnou hodnotu kupónu při první návštěvě, mohu ho využít později?
Ne. Pokud není v podmínkách stanoveno jinak, nedostanete zpátky drobné peníze nebo jiný druh kompenzace (třeba formou voucheru atd.) za zbývající nevyužitou hodnotu kupónu. Můžete si ale přivést známé a podělit se.

Je váš web bezpečný?
Ano, extrémně.

Mažete komentáře z vašeho diskuzního fóra?
Většinou ne. Pouze tehdy, když někdo porušuje pravidla slušného chování nebo provozuje jiné formy útoků.

Musím se zaregistrovat?
Registrace u nás není vyžadována. Ale pokud se registrujete, budete mít dokonalý přehled o historii všech vašich nákupů.

 Můžu platit kartou?
Nikoliv. Prozatím je možná platba pouze platebním příkazem.

Chci dát kupón jako dárek - je to možné?
Možné to samozřejmě je. Na slevovém kupónu není uvedeno jméno, takže ho může uplatnit kdokoliv. Navíc vám Slevohrom nabízí jedinečnou příležitost zvolit při zakoupení kupónu " Koupit jako dárek". Zde uvedete přímo jméno obdarovaného, které bude uvedeno na kupónu a jeho název navíc zní "Dárkový kupón". Pokud si přejete obdarovat více vašich přátel a na každém kupónu mít jejich jméno, tak objednávejte prosím jednotlivě.